Проект “Master in Smart Transport and Logistics for Cities” (SmaLog) реалізується за фінансовою підтримкою ЄС Erasmus+/KA2. Всього в імплементації проекту приймають участь 11 партнерів з Італії, Грузії, Польщі, Німеччини та України. Координатором проекту від України в рамках проекту виступає Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова (м. Харків). Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України виступає в якості партнера-експерта. Від Інституту в нараді приймала участь старший науковий співробітник, член-кореспондент ТАУ, д.е.н., доц. Мінакова Світлана Михайлівна.

В рамках зустрічі проведено загальну презентацію проекту, окреслено довгострокові та короткострокові плани подальшої роботи.

Завідуючий кафедрою ТСіЛ, проф. Лобашов Олексій Олегович презентував ХНУМГ імені О. М. Бекетова, доповів про склад робочих груп та розподіл обов’язків в рамках проекту SMALOG, приділив увагу організації Робочого пакету «Пілотне навчання студентів» відповідно до Робочого плану проекту SMALOG.

В результаті зустрічі створено робочі групи за проектом, комітет по управлінню проектом, сформовано основні задачі та обов’язки учасників.

В рамках зустрічі було проведено Конкурс на кращий LOGO проекту. Основна боротьба була між логотипами, представленими Львівською політехнікою та Харківським університетом міського господарства імені О. М. Бекетова.

Всі матеріали щодо проекту будуть розміщені на сайті SmaLog.

Виходячи з запрошення головного офісу EACEA м. Брюссель наступна поїздка за проектом планується 29 — 30 січня 2018 р.

За Робочим планом проекту на наступному етапі планується обговорення Магістерської програми у м. Римі, Італія у лютому — березні 2018.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment