Запрошуємо до участі у конкурсному відборі у міжнародний еко-табір проекту “Новий підхід в усуненні морського та річкового забруднення”/ Marine and River Litter Elimination New Approach – MARLENA – BSB 139, що реалізується у рамках Спільної Операційної Програми “Басейн Чорного моря 2014-2020” / Joint Operational Programme Black Sea Basin 2014-2020.

Проект призначений для об’єднання сил проти забруднення річок, озерних та заповідних територій басейну Чорного моря, а також підвищення обізнаності громадськості щодо проблем річкового та морського забруднення, цінності біорізноманіття та захисту навколишнього середовища для цільових аудиторій, таких як : молодь, туристи, підприємці, місцеві громади та органи влади, освітні організації. Особлива увага приділяється розвитку екологічно-відповідального суспільства та екологічної поведінки серед молоді.

Еко-табір буде проходити з 6 по 8 серпня 2019 р. у м.Кітен, Болгарія. Організатор- Асоціація “Зелена Странджа” (Партнер Проекту 2, Болгарія)

За результатами конкурсного вібору від України поїдуть 2 дитини. Проїзд та проживання фінансуються Європейським Союзом.

До участі у конкурсному відборі запрошуються діти віком від 10 до 14 років, що володіють англійською мовою, мають закордонний паспорт або проїзний документ дитини.

Тривалість конкурсного відбору з 10 липня по 24 липня 2019 р. Підбиття підсумків відбудеться 25 липня 2019 р.

Процедура оформлення довіреності (заяви) на вивезення дітей за кордон (нотаріальна згода батьків на вивезення дітей за кордон) провадиться за рахунок батьків.

Перейти на опитувальник конкурсного відбору можна за посиланням https://forms.gle/iTgRBsMVXMjkFdBW8

Офіційне запрошення та порядок денний доступні за посиланням.

За детальною інформацією звертайтеся за телефоном +380637002173 або e-mail ecolog.ok@ukr.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment