Відкриваючи семінар з вітальним та вступним словом виступили вчений секретар Інституту, доктор економічних наук, старший науковий співробітник Хумарова Н.І. та заступник директора Інституту з наукової роботи, координатор проекту «Finance4SocialChange», доктор економічних наук, старший науковий співробітник Лайко О.І.

Доктор економічних наук Горячук Валерій Федорович ознайомив учасників семінару з поняттям, сутністю соціального підприємництва та перспективами формування соціально-орієнтованої інвестиційної стратегії (на прикладі Дунайського регіону).

Під час заходу відбулось обговорення розвитку соціального підприємництва в Одеській області, акцентовано увагу на розвитку соціального підприємництва серед молоді та у аграрному секторі. Присутні представники соціального бізнесу поділились практичним досвідом та проблемами з якими зіштовхуються соціальні підприємці в Одеському регіоні.


Семінар проведено в рамках проекту «Finance4SocialChange», який фінансується ЄС, спрямований на стимулювання доступу до інноваційних механізмів та інструментів фінансування, а також створення умов для бізнес-середовища, що допомагає соціальним підприємцям створювати більш життєздатні та масштабні компанії в Дунайському регіоні.

З порядком денним заходу можна ознайомитись тут.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment