Впродовж 21-25 жовтня 2018 року в рамках реалізації проекту за програмою Erasmus+/Розвиток потенціалу вищої освіти – SmaLog «Магістерська програма з смарт-транспорту і логістики для міста» на базі одного з партнерів проекту – Національного університету “Львівська Політехніка» відбулася робоча зустріч учасників проекту, включно із моніторинговою місією Національного Еразмус+ Офісу України.

Від ІПРЕЕД НАН України участь взяли т.в.о. зав.відділу ринку транспортних послуг д.е.н., проф. Ільченко С.В. та співробітник відділу д.е.н., доц. Мінакова С.М. Учасниками зустрічі були також партнерські навчальні заклади з Італії, Німеччини, Польщі, України та Грузії.

Представники ІПРЕЕД прийняли участь у дискусіях та виступили із пропозиціями до всіх партнерів проекту стосовно свого бачення посилення якості розробки магістерських програм, що було підтримано учасниками зустрічей.

Крім того, в рамках моніторингової місії були присутні представники Національного Еразмус+ Офісу України, які дали позитивну оцінку ефективності реалізації даного проекту. Під час перебування в Національному університеті «Львівська Політехніка» представники ІПРЕЕД НАНУ провели зустрічі із студентами, які навчаються за розробленою в рамках цього проекту новою магістерською програмою, українськими та іноземними роботодавцями, які зацікавлені у наданні робочих місць випускникам транспортних спеціальностей, а також відвідали лабораторії факультету транспортних технологій НУ «Львівська Політехніка».

Відповідно до робочого плану проекту, темою зустрічі були такі питання:

  • Розвиток SmaLog: основні аспекти кожної робочої групи та їхній майбутній розвиток.
  • Презентація Магістерської програми SmaLog (загальні та спеціальні розділи).
  • Мобільність у рамках проекту: діяльність та отримані результати; виявлені проблеми і пропозиції щодо майбутнього.
  • Обговорення на ІІІ засіданні Програмного комітету робочих пакетів (WP), зокрема WP8: Контроль та моніторинг за якістю проекту (Project Quality Control and Monitoring).

З деталями проекту SmaLog можна ознайомитись тут.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment